imag0035Ben Nur. Ben çok şanşlı biriyim çünkü benim ailem çok iyi. Özellikle abim. Abim olmasa ben bu kadar özgür olmayabilirdim. Ben abim sayesinde gitar çalmayı, bateri çalmayı öğrendim. Onun, abimin sayesinde bir tarzım bile var. Abim olmasa ailem izin vermeyebilirdi tarzımın olmasına. Abim sağolsun ne istersem yapiyor ve bundan yıllar önce ilk çalışmaya başladığında ben bir kazak beğenmiştim ve abim o kazağı bana almıştı. Ne mutlu bana onun gibi bir abim var. Abim benim her şeyim. O kazağı hala saklıyorum baktığımda onu hatırlarım diye.

copy-of-img_3551Ben abimin sayesinde kültürümü geliştiriyorum. Onun sayesinde yeni kelimeler öğreniyorum. Benim abim bir insan değil ki; o bir melek. Mesela, yapamadığım dersler oluyor, doğru abime koşuyorum. Beni sevdiği için bana yardım ediyor. Beni sevmeyebilirdi de. Onun yanına gittiğimde şunu diyebilirdi;  “Git başımdan gerizekalı bir ödev yapamıyor.” Ama benim abim böyle birisi değil. O bana yardım ediyor. Anlamadığım şeyleri anlatıyor. Abim beni kursa bile götürüyordu.

Canım abicim seni dünyalardan daha çok seviyorum. Benim abim süper biri. Mükemmel biri o. Hiç kötü olmasın hep iyi kalsın. Ama abim istese de kötü olamaz. Bu arada herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu olsun.

Bu yazı, “23 Nisan’da Bu Blog Benim” projesi kapsamında Nur Aydoğan (11) tarafından yazılmış ve bu girdi ona armağan edilmiştir. – Simto.